Світильник фасадний LED “ANGEL-8” 8W настінний
Світильник фасадний LED “ANGEL-8” 8W настінний
1,026.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 170мм * 50мм |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 445 Lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.