Світильник фасадний LED “LAGOS” 12W настінний
Світильник фасадний LED “LAGOS” 12W настінний
892.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 197мм * 65мм*47мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 765 Lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.