Світильник фасадний LED “METROPOL-12” 12W настінний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-076-073-0012-010 Категорія:
Робоча напруга
85-265V / 50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
205мм * 45мм
Потужність
12 W
Ступінь захисту IP
IP 54
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
COB LED
Світловий потік (лм)
910 Lm
Колірна температура, К
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник фасадний LED  "METROPOL-12" 12W настіннийСвітильник фасадний LED “METROPOL-12” 12W настінний