Світильник фасадний LED “MORENA” 20W настінний
Світильник фасадний LED “MORENA” 20W настінний
1,977.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм х 145мм х 140мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1800 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.