Світильник фасадний LED “VECTOR-12” 12W настінний
Світильник фасадний LED “VECTOR-12” 12W настінний
951.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 80мм х 200мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 728 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.