Світильник ландшафтний ORCHID-3 – виробник Teb Elektrik.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP44.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ ORCHID-3:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати ландшафтний світильник?Садово-паркові світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, акумуляторної батареї та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник фасадний “ORCHID-3” (Е27, чорний) настінний
384.00 грн
Наявність: Є в наявності
Садово парковый низкий светильник, Ландшафтные светильники, Садово парковый столб, Horoz led, Грунтовые светильники, Садово парковый фанарь, Тротуарные светильники, садово-парковый светильник столбик, подсветка стены, парковый светильник, horoz electric, Horoz electric led, хороз, Фасадные светильники, садовый светильник, садовый фонарь, фасадное освещение, садово-парковый настенный светильник, подсветка фасада, настенній светильник, horoz, Светильники светодиодные, светящийся номер дома, фонарь на солнечной батареї, Horoz, Ліхтар horoz
| Робоча напруга | 230 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 89,6mm*396mm |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.