Світильник фасадний SMD LED 12W “SUGA-12/RC” настінний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-076-019-0012-010 Категорія:
Робоча напруга
85-265V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
d 169мм
Потужність
12 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
700 lm
Колірна температура, К
4200 К
Кут розсіювання
128°
Аналог лампи розжарювання
96Вт
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник фасадний SMD LED 12W "SUGA-12/RC" настіннийСвітильник фасадний SMD LED 12W “SUGA-12/RC” настінний