Світильник фасадний SUGA-12/RC – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP65.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ SUGA-12/RC:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник фасадний SMD LED 12W “SUGA-12/RC” настінний
1,124.00 грн
Наявність: Є в наявності
Фасадні світильники, світлодіодні Світильники, Ландшафтні світильники, хороз, horoz, horoz electric, ліхтар на сонячній батареї, садово-парковий світильник стовпчик, підсвічування фасаду, садовий ліхтар, парковий світильник, Садово парковий стовп, Садово парковий низький світильник, Horoz led, Грунтові світильники, Садово парковий фанарь, Тротуарні світильники, підсвітка стіни, Horoz electric led, садовий світильник, фасадне освітлення, садово-парковий настінний світильник, настенній світильник, що світиться, номер будинку, Horoz, Ліхтар horoz
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | d 169мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 700 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 128° |
| Аналог лампи розжарювання | 96Вт |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.