Світильник фасадний SMD LED 12W “SUGA-12/SC” настінний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-076-020-0012-010 Категорія:
Розміри (ДхШхВ)
160мм*160мм*100мм
Потужність
12 W
Світловий потік (лм)
650 lm
Аналог лампи розжарювання
96Вт
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник фасадний SMD LED 12W "SUGA-12/SC" настіннийСвітильник фасадний SMD LED 12W “SUGA-12/SC” настінний