Світильник фасадний SUGA-12/SC – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP65.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ SUGA-12/SC:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник фасадний SMD LED 12W “SUGA-12/SC” настінний
1,124.00 грн
Наявність: Є в наявності
фасадные светильники, horoz, садово парковый настенный светильник, садово парковый низкий светильник, садово парковый фанарь, грунтовые светильники, садово парковый столб, ліхтар horoz, тротуарные светильники, horoz electric, horoz electric led, садово парковый светильник столбик, светящийся номер дома, horoz led, ландшафтные светильники, подсветка стены, подсветка фасада, парковый светильник, садовый светильник, фонарь на солнечной батареї, садовый фонарь, светильники светодиодные, хороз, фасадное освещение, настенній светильник
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 160мм*160мм*100мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 650 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 128° |
| Аналог лампи розжарювання | 96Вт |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.