Світильник фасадний Sekoya 4W – виробник Horoz Electric.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP65.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ Sekoya-4:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.Як вибрати фасадний світильник?Фасадні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріалом корпусу, терміном придатності, ступінем вологозахисту, матеріалом корпуса та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник фасадний SMD LED “SEKOYA” 4W чорний настінний
598.00 грн
Наявність: Є в наявності
Фасадні світильники, Садово парковий низький світильник, Ландшафтні світильники, Садово парковий стовп, Horoz led, Грунтові світильники, Садово парковий фанарь, Тротуарні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, підсвічування стіни, парковий світильник, horoz electric, Horoz electric led, хороз, садовий світильник, садовий ліхтар, фасадне освітлення, садово-парковий настінний світильник, підсвічування фасаду, настенній світильник, horoz, світлодіодні Світильники, що світиться, номер будинку, ліхтар на сонячній батареї, Horoz, Ліхтар horoz
| Робоча напруга | 85-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 120мм*120мм*52мм |
| Потужність | 4W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 250 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 32Вт |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.