Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED 100W GRAND-100
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-074-009-0100-020 Категорія:
світильник вуличний консольний на сонячній батареї з датчиком руху led grand 100, grand 100, вуличні
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі
⦁ Високий ступінь захисту від вологи та пилу – IP65
⦁ Наявність вбудованого мікрохвильового датчика руху
Характеристики
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Датчик движения: Микроволновой 360°
Дистанция датчика движения: 8 – 10м
Аккумулятор: 3×3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate
Сон.панель: Polysilicon, 6V/16W
Продолжительность зарядки: 4-6 час.(облачно-1день, дождь-2 дня)
Продолжительность работы: 12-15 час
Дополнительно: Встроенный датчик движения. Пульт управления.
Корпус: Металл
Рассеиватель: Пластик
Размеры(ДхШхВ): 185мм х 444мм х 63мм
Размеры сон.панели: 350мм х 350мм х 17мм
Аналог лампы накаливания: 800 W
Цвет: Черный
Мощность: 100W
Световой поток: 984 lm
Цветность: 6400K
Степень защиты: IP65
Угол рассеян.: 120°
Ресурс работы: 50.000 Hrs
Высота установки: 3-4м
Тип светодиода: SMD LED
Гарантийный срок: 2 года
Количество в упаковке: 1 шт.
Страна производитель: Китай
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Потужність
100
Ступінь захисту IP
65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
984 lm
Колірна температура, К
6400 K
Кут розсіювання
120 °
Світловий потік
984
Колірна температура
батарея
1 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED 100W GRAND-100Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED 100W GRAND-100