Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED 150W COMBAT-150
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-074-011-0150-020 Категорія:
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі
⦁ Високий ступінь захисту від вологи та пилу – IP65
⦁ Наявність вбудованого датчика руху
Характеристики
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Акумулятор: 3×3.2V 10Ah Lithium Iron Phosphate
Сон.панель: Polysilicon, 6V/8W
Датчик руху: PIR Сенсор
Дистанція датчика руху: 8 – 10м
Тривалість заряджання: 4-6 год.(пасмурно-1день,дощ-2дні)
Тривалість роботи: 12-15 год
Корпус: Метал
Розсіювач: Пластик
Розміри(ДхШхВ): 415мм х 127мм
Аналог лампи розжарювання: 1200 W
Колір: Чорний
Потужність: 150W
Світловий потік: 1400 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP65
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 50.000 Hrs
Висота встановлення: 3м
Площа освітлення: 30м²
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
415мм х 127мм
Потужність
150 W
Ступінь захисту IP
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
1400 lm
Колірна температура, К
6400 K
Кут розсіювання
120 °
Додатково
Пульт управления, без стойки у комплекті
Час зарядки
4-6 год. (сонячний день)
батарея
3 x 3.2V 10Ah Lithium Iron Phosphate
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED 150W COMBAT-150Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED 150W COMBAT-150