Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED
- потужність: 300W
- колір світла: 6400K
- світловий потік: 1567Lm
- площа освітлення: 5м.
- колір: чорний
4,086.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильник вуличний консольний на сонячній батареї з датчиком руху led grand 300, grand 300, вуличні
Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Потужність | 300 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1567 lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Світловий потік | 1567 |
| Колірна температура | 6400К |
| батарея | 3 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |
Світильник консольний з д/р. на сонячній панелі LED 300W GRAND-300Наявність: Є в наявності


Відгуки
Відгуків немає, поки що.