Світильник консольний з фотосенсором на сонячній панелі LED 20W COMPACT-20
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-074-010-0020-020 Категорія:
світильник вуличний на сонячній батареї led compact 20 20 w 074 010 0020 020, compact 20, вуличні
Консольний світильник COMPACT-20 для зовнішнього освітлення прибудинкових і прилеглих територій.
•Світильник встановлюється на висоті 2-3 м та має кут розсіювання 120°.
•Акумулятор без підзарядки може працювати 12-15 годин.
•Ступінь захисту від зовнішнього впливу IP65
Характеристики
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Акумулятор: 4×3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate
Сон.панель: Polysilicon, 6V/6W
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Розміри(ДхШхВ): 320мм х 183мм х 670мм х 48мм
Аналог лампи розжарювання: 160 W
Колір: Чорний
Потужність: 20W
Світловий потік: 230 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP65
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 50.000 Hrs
Висота встановлення: 2-3м
Додатково: Вмонтований сутінковий датчик
Вимикач: Так
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
320мм х 183мм х 670мм х 48мм
Потужність
20 W
Ступінь захисту IP
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
230 lm
Колірна температура, К
6400 K
Кут розсіювання
120 °
Додатково
Вбудований сутінковий датчик
Час зарядки
батарея
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник консольний з фотосенсором на сонячній панелі LED 20W COMPACT-20Світильник консольний з фотосенсором на сонячній панелі LED 20W COMPACT-20