Світильник LED 30W “GAMA-30” 6400К
Світильник LED 30W “GAMA-30” 6400К
188.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 600мм х 75мм х 25мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 2250 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Кріплення у комплекті |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.