Світильник LED 60W “GAMA-60” 6400К
Світильник LED 60W “GAMA-60” 6400К
316.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильник led 60w gama 60 6400к, 052 006 0120 gamaa 60, світильники лінійні балки led tetra
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 70 мм * 27 мм |
| Потужність | 60 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 4500 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 480 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.