Світильник LED 80W “GAMA-80” 6400К
Світильник LED 80W “GAMA-80” 6400К
495.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500 мм * 70 мм * 27 мм |
| Потужність | 80 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 6000 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 640 W |
| Додатково | Кріплення у комплекті |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.