Світильник лінійний LED 27W “TETRA/SQ-27” 6400К
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, пластикові Світильники, horoz, хороз
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 70 мм * 27 мм |
| Потужність | 27 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1890 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 216 W |