Світильник накладний “CARLA-24/SQ” 24W 6400k
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-059-0024-010 Категорія:
Світильник накладний “CARLA-24/SQ” 24 W 6400k, “CARLA-24/SQ” 6500, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 ), 016-059-0024-010
Робоча напруга
100-265V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
172 мм * 172 мм * 45 мм
Потужність
24 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
2280 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний "CARLA-24/SQ" 24W 6400kСвітильник накладний “CARLA-24/SQ” 24W 6400k