Світильник накладний “CARLA-36/SQ” 36W 4200k
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-059-0036-030 Категорія:
Світильник накладної “CARLA-36/SQ” 36W 4200k, CARLA-24/SQ” 016-058-0024, Панелі LED ( Врізні, Накладні, 600*600 )
Світильник накладний”CARLA-36/SQ” 36W – виробник Horoz Electric.Використовується для установки в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скалдських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластик.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО СВІТИЛЬНИКА “CARLA-36/SQ” 36W:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати світлодіодний світильник?Накладні світлодіодні світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, колір та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Робоча напруга
220-240V
Розміри (ДхШхВ)
225 мм * 225 мм * 45 мм
Потужність
36 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
3420 lm
Колірна температура, К
4200K
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
288 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний "CARLA-36/SQ" 36W 4200kСвітильник накладний “CARLA-36/SQ” 36W 4200k