Світильник накладний “CARLA-48” 48W 4200k
Світильник накладний “CARLA-48” 48W 4200k
556.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-265V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 300 мм * 45 мм |
| Потужність | 48 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 4500 lm |
| Колірна температура, К | 4200k |
| Кут розсіювання | 120° |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.