Світильник накладний “CAROLINE-28” 28W 6400k Чорний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-025-0028-050 Категорія:
Світильник накладний “CAROLINE-28” 28 W 6400k Чорний, CAROLINE-28, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 )
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
287мм х 28мм
Потужність
28 W
Світловий потік (лм)
1960 lm
Колірна температура, К
6400K
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний "CAROLINE-28" 28W 6400k ЧорнийСвітильник накладний “CAROLINE-28” 28W 6400k Чорний