Світильник накладний “CAROLINE-28” 28W 6400k Чорний
Світильник накладний “CAROLINE-28” 28W 6400k Чорний
505.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник накладний “CAROLINE-28” 28 W 6400k Чорний, CAROLINE-28, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 )
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 287мм х 28мм |
| Потужність | 28 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1960 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.