Світильник накладний Horoz Electric ANDREA-20 20W 6400К білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-066-0020-010 Категорія:
Світлодіодний світильник ANDREA-20 20W 6400К білий
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Накладний
Корпус: Пластик
Розміри(ДхШхВ): 280мм х 49мм
Колір: Білий
Напруга: 170-265V/50-60Hz
Потужність: 20W
Світловий потік: 1700 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP54
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 25.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Робоча напруга
170 – 265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
280мм х 49мм
Потужність
20 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
1700 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний Horoz Electric ANDREA-20 20W 6400К білийСвітильник накладний Horoz Electric ANDREA-20 20W 6400К білий