Світильник накладний Horoz Electric CARLA-16/SQ
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-059-0016-030 Категорія:
Світильник накладний CARLA-16/SQ 16 W 4200К, 6, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 )? 016-059-0016-030
Світильник накладний LED
  • напруга: 16W
  • колір світла: 4200K 1710Lm
  • напруга: 100-265V
  • розмір: 125*h45мм
  • колір: білий
  • форма: квадр.
Робоча напруга
100-265V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
125мм x 125мм x 45мм
Потужність
16W