Світильник накладний LED
- напруга: 16W
- колір світла: 4200K 1710Lm
- напруга: 100-265V
- розмір: 125*h45мм
- колір: білий
- форма: квадр.
196.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник накладний CARLA-16/SQ 16 W 4200К, 6, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 )? 016-059-0016-030
Світильник накладний LED
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 125мм x 125мм x 45мм |
| Потужність | 16W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1520 lm |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Кут розсіювання | 120° |
Світильник накладний Horoz Electric CARLA-16/SQНаявність: Є в наявності



Відгуки
Відгуків немає, поки що.