Світильник накладний LED
- потужність: 18W
- колір світла: 6500K 1710Lm
- напруга: 100-265V
- розмір: 125*h45мм
- колір: білий
- форма: квадр.
237.00 грн
Немає в наявності
Світильник накладної “CARLA-18/SQ” 18W 6500k, “CARLA-18/SQ”016-058-0018, Панелі LED ( Врізні, Накладні, 600*600 )
Світильник накладний LED
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 125 мм * 125 мм * 45 мм |
| Потужність | 18 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1710 lm |
| Колірна температура, К | 6500k |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.