Світильник накладний Horoz Electric CARLA-32/SQ 32W 4200К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-059-0032-030 Категорія:
Светильник накладной “CARLA-32/SQ” 32W 4200k, CARLA-32/SQ, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 ), 016-059-0032-030
Світлодіодний світильник CARLA-32/SQ 32W 4200К
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Накладний
Корпус: Алюміній
Розміри(ДхШхВ): 225мм x 225мм x 45мм
Колір: Білий
Напруга: 100-265V/50-60Hz
Потужність: 32W
Світловий потік: 3040 lm
Колірність: 4200K
Ступінь захисту: IP20
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 25.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Розміри (ДхШхВ)
225мм x 225мм x 45мм
Потужність
32 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
3040 lm
Колірна температура, К
4200K
Кут розсіювання
120°
Напруга
100-265V/50-60Hz
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний Horoz Electric CARLA-32/SQ 32W 4200КСвітильник накладний Horoz Electric CARLA-32/SQ 32W 4200К