Світильник накладний Horoz Electric CARLA-32/SQ 32W 6400К
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-059-0032-010 Категорія:
Светильник накладной “CARLA-32/SQ” 32W 6400k, CARLA-32/SQ, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 ), 016-059-0032-010
Світильник накладний LED
  • потужність6 32W
  • колір світла: 6400K 3420Lm
  • напруга: 100-265V
  • розмір:  225*h45мм
  • колір: білий
  • форма: квадр.
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
225мм x 225мм x 45мм
Потужність
32 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Метал
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
3040 lm
Колірна температура, К
6400K
Кут розсіювання
120°
Напруга
100-265V/50-60Hz
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний Horoz Electric CARLA-32/SQ 32W 6400КСвітильник накладний Horoz Electric CARLA-32/SQ 32W 6400К