Світильник накладний LED
- потужність6 32W
- колір світла: 6400K 3420Lm
- напруга: 100-265V
- розмір: 225*h45мм
- колір: білий
- форма: квадр.
434.00 грн
Наявність: Є в наявності
Светильник накладной “CARLA-32/SQ” 32W 6400k, CARLA-32/SQ, Панелі LED (Врізні, Накладні, 600*600 ), 016-059-0032-010
Світильник накладний LED
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 225мм x 225мм x 45мм |
| Потужність | 32 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3040 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Напруга | 100-265V/50-60Hz |
Світильник накладний Horoz Electric CARLA-32/SQ 32W 6400КНаявність: Є в наявності



Відгуки
Відгуків немає, поки що.