Світильник накладний Horoz Electric SCARLETT-30 30W 3CCT чорний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-070-1030-020 Категорія:
Світлодіодний світильник SCARLETT-30 30W 6400К чорний
Бренд: HOROZ ELECTRIC
Тип: Накладний
Корпус: Пластик
Розміри(ДхШхВ): 300мм х 55мм
Колір: Чорний
Напруга: 170-265V/50-60Hz
Потужність: 30W
Світловий потік: 2700 lm
Колірність: 6400K
Ступінь захисту: IP65
Кут розсіюв.: 120°
Ресурс роботи: 30.000 Hrs
Тип світлодіода: SMD LED
Гарантійний термін: 2 роки
Кількість в упаковці: 1 шт.
Країна виробник: Китай
Робоча напруга
170 – 265 V
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
300мм х 55мм
Потужність
30 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
2700 lm
Колірна температура, К
3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний Horoz Electric SCARLETT-30 30W 3CCT чорнийСвітильник накладний Horoz Electric SCARLETT-30 30W 3CCT чорний