Світильник накладний Horoz Electric SCARLETT-30 30W 6400К чорний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-070-0030-020 Категорія:
Світильник накладний LED
  • потужність: 30W
  • колір світла: 6400K 2700Lm
  • напруга: 170-265V
  • розмір: d-300*h55мм
  • захист: ІР65
  • колір: білий
  • форма: кругл.
Робоча напруга
170 – 265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
300мм х 55мм
Потужність
30 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
2700 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний Horoz Electric SCARLETT-30 30W 6400К чорнийСвітильник накладний Horoz Electric SCARLETT-30 30W 6400К чорний