Світильник накладний LED
- потужність: 30W
- колір світла: 6400K 2700Lm
- напруга: 170-265V
- розмір: d-300*h55мм
- захист: ІР65
- колір: білий
- форма: кругл.
1,233.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильник накладний пиловологозахищений білий ip65 scarlett 30 30 w 6400 k білій 016 070 0030 010, scarlett 30, декоративні підвісні loft настінні
Світильник накладний LED
| Робоча напруга | 170 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм х 55мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2700 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |
Світильник накладний Horoz Electric SCARLETT-30 30W 6400К чорнийНаявність: Є в наявності


Відгуки
Відгуків немає, поки що.