Світильник накладний круглий Horoz Electric ANDREA-30 30W 6400К білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-066-0030-010 Категорія:
Світильник накладний LED
  • потужність: 30W
  • колір світла: 6400K 2550Lm
  • напруга: 170-265V
  • розмір: d-327*h49мм
  • захист: ІР54
  • особливості: швид. підкл.
  • колір: білий
  • форма: кругл.
Робоча напруга
170 – 265 V
Розміри (ДхШхВ)
327мм х 49мм
Потужність
30 W
Термін служби
25 000 год.
Світловий потік (лм)
2550 lm
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний круглий Horoz Electric ANDREA-30 30W 6400К білийСвітильник накладний круглий Horoz Electric ANDREA-30 30W 6400К білий