Світильник накладний LED
- потужність: 30W
- колір світла: 6400K 2550Lm
- напруга: 170-265V
- розмір: 327*h49мм
- захист: ІР54
- особливості: швид. підкл.
- колір: білий
- форма: квадр.
1,999.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильник накладний квадратний andrea s 30 30 w 6400 k білий 016 067 0030 010, andrea s 30, декоративні підвісні loft настінні
Світильник накладний LED
| Робоча напруга | 170 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 327мм х 49мм |
| Потужність | 30 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2550 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |
Світильник накладний квадратний Horoz Electric ANDREA/S-30 30W 6400К білийНаявність: Є в наявності





Відгуки
Відгуків немає, поки що.