Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K чорний
Світильник накладний LAYLA-15 15W 4200K чорний
994.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 185-264V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 162мм x 180мм |
| Потужність | 15 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.