Світильник накладний MARTHA PRO-18″ 18W 3000k 4500k 6000k
Світильник накладний MARTHA PRO-18″ 18W 3000k 4500k 6000k
702.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 23 мм |
| Потужність | 18 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1530 lm |
| Колірна температура, К | 3000k 4500k 6000k переключаетса |
| Кут розсіювання | 360° |
| Додатково | накладной монтаж, врезной монтаж |
| Врізний отвір | 85-165 мм регулюється |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.