Світильник накладний MILENA-36 3CCT
Світильник накладний MILENA-36 3CCT
445.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 290мм x 32мм |
| Потужність | 36 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 3600 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4000K, 6500K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 120° |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.