Світильник накладний “PHANTOM-36” 36W 6400K білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-027-002-0036-010 Категорія:
Декоративні Підвісні / Loft / Настінні, Світильник накладної “PHANTOM-36” 36W 6400K, 027-002-0036-010
Робоча напруга
185 – 265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
410 мм * 75 мм
Потужність
36 W
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
2500 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Аналог лампи розжарювання
288 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник накладний "PHANTOM-36" 36W 6400K білийСвітильник накладний “PHANTOM-36” 36W 6400K білий