Світильник накладний SELENA-36W 3CCT
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-016-084-0036-010 Категорія:
Робоча напруга
160-265V/50-60Hz
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
290мм x 32мм
Потужність
36 W