Світильник накладний “SOFIA/S-48” 48W 6400K чорний
Світильник накладний “SOFIA/S-48” 48W 6400K чорний
1,506.00 грн
Немає в наявності
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 300мм х 38мм |
| Потужність | 48 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 25 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 4320 lm |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут розсіювання | 120° |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.