Світильник направляючий спот під лампу MIAMI чорний чорний
Світильник направляючий спот під лампу MIAMI чорний чорний
819.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник спрямований спот під лампу MIAMI чорний LED, 015-033-0001-010
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 128мм х 60мм х 72мм |
| Потужність | max. 50W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип цоколя | GU10 |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.