Світильник настільний акумуляторний ASLI 9 W білий 049-036-0008-010
Світильник настільний акумуляторний ASLI 9 W білий
495.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 444 мм * 128 мм *98 мм |
| Потужність | 9 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Світловий потік (лм) | 130 Lm сильное |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Гнучка ніжка |
| Час зарядки | 6-8 |
| Час роботи від акумулятора | 3 ч/сильне світло |
| батарея | 3,7/1200mah літієва |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.