Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий 049-036-0008-010
Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий
818.00 грн
Немає в наявності
| Робоча напруга | 220 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм * 150 мм *150 мм |
| Потужність | 10 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 15000 вкл./викл. |
| Світловий потік (лм) | Сильне |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Гнучка ніжка |
| Час роботи від акумулятора | 2 ч/сильне світло |
| батарея | 3,7/1200mah літієва |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.