Світильник настільний акумуляторний BANU 22 W білий 049-033-0022-010
Світильник настільний акумуляторний BANU 22 W білий
1,239.00 грн
Немає в наявності
| Робоча напруга | 220 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 440 мм * 370 мм |
| Потужність | 22 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 15000 вкл./викл. |
| Світловий потік (лм) | 400 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Додатково | Розборний корпус димер |
| Час зарядки | 6-8 год |
| Час роботи від акумулятора | 2 год /сильне світло |
| батарея | 3,7/1800mah літій-іонна |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.