Світильник настільний “BESTE” (білий)
Світильник настільний “BESTE” (білий)
693.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Потужність | 5 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік (лм) | 380 lm |
| Колірна температура, К | 4500K |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.