| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 428 мм * 337 мм * 165 мм |
| Потужність | 8 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 480 lm |
| Колірна температура, К | 6000K – 4000К- 3000К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Додатково | димується, має сенсорний вимикач, інтелектуальна память, регулюється Колір світіння |
| Тип | Настольная лампа |
Світильник настільний LED ADEL 8W чорний
1,368.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильники настільні, світильник настільний led adel 8 w чорний, настільна лампа настільна








Відгуки
Відгуків немає, поки що.