| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 439 мм * 350 мм * 187 мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 550 Lm |
| Колірна температура, К | 6000K – 4000К- 3000К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Додатково | димується, має сенсорний вимикач, беспроводная зарядка,інтелектуальна память , регулюється Колір світіння |
Світильник настільний LED ALEV 10W чорний
2,160.00 грн
Немає в наявності
світильники настільні, світильник настільний led alev 10 w чорний, настільна лампа настільна, настільна лампа з безпровідний зарядкою









Відгуки
Відгуків немає, поки що.