| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 474 мм * 255мм * 353 мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 500 Lm |
| Колірна температура, К | 6000K – 4500К- 3000К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Додатково | димується; має сенсорний вимикач; |
Світильник настільний LED ASYA 10W білий
1,584.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники настільні, настільна лампа, дитячий настільний світильник, лампа настільна, Horoz, Horoz led, horoz electric





Відгуки
Відгуків немає, поки що.