Світильник настільний LED FELIX 6 W рожевий
Світильник настільний LED FELIX 6 W рожевий
560.00 грн
Немає в наявності
Світильники настільні, пластикові Світильники, світлодіодні Світильники, horoz, хороз
| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | рожевий |
| Розміри (ДхШхВ) | 374 мм * 184 мм * 165 мм |
| Потужність | 6 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6000K – 4500К- 3000К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Додатково | димується; має сенсорний вимикач; може працювати як нічна лампа; |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Світловий потік | 350 lm |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.