| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Срібний, Золотий |
| Розміри (ДхШхВ) | 182 мм * 290 мм * 410 мм |
| Потужність | 6 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 300 Lm |
| Колірна температура, К | 6000K – 4500К- 3000К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Додатково | димується; має сенсорний вимикач |
Світильник настільний LED SEDA 6W золотий
1,080.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники настільні, настільна лампа, дитячий настільний світильник, лампа настільна, horoz electric





Відгуки
Відгуків немає, поки що.