Світильник настінний світлодіодний LED “IMPERIAL-1” 7W
Світильник настінний світлодіодний LED “IMPERIAL-1” 7W
1,348.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм * 78мм |
| Потужність | 7 W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 630 Lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Додатково | направление світла, вверх и вниз |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.