Світильник настінний світлодіодний LED “IMPERIAL-2” 2x7W
Світильник настінний світлодіодний LED “IMPERIAL-2” 2x7W
1,671.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 248мм * 78мм |
| Потужність | 2x7W |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Світловий потік (лм) | 1260 Lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Додатково | направление світла, вверх и вниз |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.