Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-R білий (вологозахищений IP65)
Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-R білий (вологозахищений IP65)
302.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-R білій (вологозахщений IP65), Точкові LED, 015-034-0001-010
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | белий |
| Розміри (ДхШхВ) | 89мм х 68мм х 33мм |
| Потужність | max 50w |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додатково | у комплекті без патрона |
| Врізний отвір | 75 мм |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.