Світильник під лампу MR16 “SARDUNYA-R (вологозахищений IP65) 015-018-0050-020
Світильник під лампу MR16 “SARDUNYA-R (вологозахищений IP65) 015-018-0050-020
237.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник під лампу MR16 “SARDUNYA-R (вологозахщений IP65) 015-018-0050-020, 016 029 0006 “GABRIEL”, Точкові LED
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 82 мм * 57 мм |
| Потужність | max 50w |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Врізний отвір | 70 мм |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.